بلاگ

مدیریت سایت
۱۳۹۶/۰۵/۲۲
اخبار و مقالات بدون دیدگاه

کاربرد اینفلوئنسر مارکتینگ در دیجیتال مارکتینگ

محتوا خیلی سریع به بخشی جدایی ناپذیر در سیاست بازاریابی داخلی تبدیل شده است. مشتریان دیگر تبلیغات را نمی خواهند، آنها  تولید محتوای زیبا و سرگرم کننده را ترجیح می دهند. این مساله  برای بازاریابان بسیار مسرت بخش است، زیرا هزینه های بازاریابی محتوا ۶۲٪ کمتر از بازاریابی برونگرای شرکت هاست و همچنین ۳ برابر جذب بیشتری ایجاد می کند .

در واقع کار تولید محتوا بخش اعظم کار نیست، مهم اینه که بتونیم مخاطبی بدست بیاریم که طرفدار شما باشه. امروزه مشتریان با اعتماد و صداقت شما تبدیل به مشتریان دائمی می شوند. اگر ما گفتیم شرکت ما بهترین شرکت بازاریابی دیجیتال در جهان است، آیا مشتریان ما هم باور دارند یا خیر؟

حال می خواهیم بدانیم که چرا  اینفلوئنسر مارکتینگ در استراتژی بازاریابی در سال ۲۰۱۷ بسیار با اهمیت است: استفاده از تجربیات وبلاگ نویسان، طرفداران رسانه های اجتماعی و دیگر افراد موثر، به شرکت ها اجازه می دهد تا بتوانند محتوای جدید تولید کنند و یا برند شرکت را به تبلیغ کنند. با این حال، تأثیرگذارهای خوب ممکن است به راحتی بدست نیایند و برای هیئت مدیره هزینه بر باشند.

در سال ۲۰۱۶ ما اینفلوئنسر مارکتینگ را ایجاد کردیم که بیش از یک میلیون نمایش، ۳۰۰۰۰۰ بازدید کننده و صدها هزار درآمد برای برند جواهرفروشی ما جذب کرد. ما توانستیم شبکه اجتماعی، تبلیغات موثر و یک برنامه تجاری دائمی را تأمین کنیم. در شروع به کار، ما استراتژی داخلی برای جستجو و استفاده تاثیرگذاران را  در سال ۲۰۱۷ تغییر دادیم.

ساختن برنامه وبلاگ نویسی

اولین گام در دنیای اینفلوئنسر مارکتینگ، برنامه های وبلاگ نویسی هستند. وبلاگ نویسان با اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد محصولات شرکت شما و ارتباط شما با افراد تاثیرگذار ارائه می دهند. برای مثال، نایک یک نام تجاری پیشرو است که یک برنامه مجذوب و تأثیرگذار را داراست.

در حقیقت این کار برای جستجوی صحیح نیاز و علاقه مندی شما بعنوان مشتری در تصمیم گیری برای خرید از  بازاریاب و یا شرکت انجام می شود. در شرکت  ما یک برنامه وبلاگ نویسی اختصاصی اجرا میکنیم: این کار به ما اجازه میدهد تا کیفیت کار اینفلوئنسرها را حفظ کنیم و بتوانیم برای برند خودمان اعتبارو اعتماد بوجود بیاوریم. در زمان بررسی و تایید درخواست کار اینفلوئنسرها، به آنها مشخصاتی می دهیم که حاوی پیام های تبلیغاتی، علاقه مندی ها ، ذهنیت های اجتماعی و غیره هستند.

استفاده از پلتفرم های تاثیرگذار

پلتفرم های تاثیر گذار با پلتفرم های وبلاگ نویسی در تضاد است: به جای انتظار برای جستجوی وب سایت های تاثیرگذار، در اینجا عنوان شرکت را به یک پایگاه داده تاثیر گذار می دهیم.

این پلتفرم ها معمولا شرکت ها را با یک پایگاه داده تاثیرگذار، با قیمت، دسترسی، ترافیک وب سایت و سایر معیارها جستجو می کند. با این کار تمامی اهداف تجاری تاثیرگذاران به بهترین شکل مطرح می شود . برند ها می توانند پروفایل های شرکت را ایجاد کنند، جزئیات اهداف گروه ها و دقیقا همان چیزی را که از یک محصول به دنبال آن می گردید، ایجاد کنند. معیارهای شما می تواند از بررسی محصولات برای گروه ها رسانه های اجتماعی متفاوت باشد.

آزادی محتویات این پلتفرم ها به شرکت شما اجازه می دهد از افراد مختلف برای گروه های مختلف دعوت بعمل آورید. برخی از پلتفرم های تاثیرگذار و با کیفیت عبارتند از BrandBacker، Content BLVD، FameBit و Revfluence. تعاملات سریع و سازگاری با شرایط کمک می کند تا یک تجارت ماندگار شود و تاثیر زمان، پول و سردرد را در مقایسه با روشهای مذاکره ای باز پایان می پذیرد.

نظر